Villa Lisa-Mya

  • 90 m²

A 3 hálószobás Villa Lisa-Mya Marseille legfeljebb 8 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Speedwater Park, egy 3 km-es távolságra található.

A kertre kilátást kínáló Villa Lisa-Mya síkképernyős műholdas TV-vel rendelkezik. Az ülősarkot és étkezőt magába foglaló Marseille városi szállás vasalóval, vasalódeszkával és klímaberendezéssel is várja vendégeit. A 2 fürdőszobás villa magába foglal egy fürdőszobát zuhanyzóval. Törölközők is biztosított az ön kényelméért.

A villa rendelkezik napozórésszel, napozóterasszal és golfpályával, valamint terasszal.

A vendégek kikapcsolódhatnak a Marseille városi szálláson, amely felszerelt konyhasarokkal teljes, valamint biztosít tea- és kávéfőző berendezést. Az ételek elkészítéséhez elektromos vízforralót, hűtőt és sütőt is igénybe vehet. A Villa Lisa-Mya 1 km-es távolságra található Box'n'Thai japán fogásokat szolgál fel.

A Source De L'infernet körülbelül egy 15 perces vezetésre, a CRN2M UMR6231 Research Centre Marseille pedig néhány saroknyira helyezkedik el a szálláshelytől. A vendégek továbbá a Langevin Wallon buszállomást pár lépésre találják a Marseille városi villától.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Villa Lisa-Mya Marseille
Villa Au Calme Avec Exterieur Et Parking Gratuit Aux Portes D'Aix Et Marseille Emplacement Ideal
Csak mobilra érvényes ár

Villa Au Calme Avec Exterieur Et Parking Gratuit Aux Portes D'Aix Et Marseille Emplacement Ideal

7.9
Jó 25 értékelés
727 m az ingatlantól
USD 219 USD 197
éjszakánként
Oasis Balinaise, Piscine Chauffee - Villa Penida
Csak mobilra érvényes ár

Oasis Balinaise, Piscine Chauffee - Villa Penida

8.3
Nagyon jó 7 értékelés
823 m az ingatlantól
USD 237 USD 213
éjszakánként
Maison Avec Jacuzzi Marseille
Csak mobilra érvényes ár

Maison Avec Jacuzzi Marseille

8.3
Nagyon jó 18 értékelés
1.5 km az ingatlantól
USD 313 USD 282
éjszakánként
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel
    16 km

    Vasútállomások

    Marseille Saint-Charles Train Station
    10 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Ingyenes parkoló

    Tevékenységek

    • Búvárkodás
    • Könnyűbúvárkodás
    • Túrázás
    • Lovaglás
    • Golfpálya
    • Horgászat

    Szolgáltatások

    • Biztonsági szolgálat

    A konyhában

    • Elektromos vízforraló
    • Konyhaedények

    Gyerekeknek

    • Kiságyak

    Pihenés

    • Napozóterasz
    • Kert
    • Grillezési lehetőség

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Fűtés
    • Ülősarok
    • Terasz
    • Kerti bútor
    • Tea és kávéfőző
    • Étkezőasztal
    • Vasaló eszközök

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Coffee shop
    • Füstérzékelők

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-19:00 között
    Kijelentkezés: 08:00-11:00 között
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • ❓
      Van konyha a Villa Lisa-Mya területén?
      Igen, a Villa Lisa-Mya teljesen felszerelt konyhát biztosít.
    • ❓
      Melyik vendégtípus számára a legideálisabb a Villa Lisa-Mya?
      Minden vendéget szívesen látnak, de a Villa Lisa-Mya főként az üzleti ügyben járó vendégek körében népszerű.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel
    16 km

    Vasútállomások

    Marseille Saint-Charles Train Station
    10 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Villa Lisa-Mya Marseille

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár